top of page

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ
у збірнику "Наукові проблеми архітектури та містобудування"

Текст наукової статті подається в електронному вигляді. Допускається не більше 3 співавторів однієї статті.
Статті подаються англійською або українською мовою і друкуються мовою оригіналу. Текстова частина набирається на аркушах формату А4 шрифтом Times New Roman 12 пт через одинарний інтервал, вирівнюється по ширині сторінки, верхнє поле 3 см інші поля по 2 см, абзац - 1,0 см. Обсяг статті до 8000 слів разом з анотаціями, включаючи бібліографічні посилання.

Правила при наборі текстів:

- текст вирівнюється по ширині; не допускається заміна тире знаком дефіса і навпаки;

- сторінки не нумеруються; не допускається створення абзацу клавішею Tab і знаками пробілу;

- виділення фрагмента тексту можливе курсивом (підкреслення не допускається);

- бібліографічні посилання подаються у квадратних дужках у тексті статі та у списку літератури.

Перша цифра – номер у списку літератури, друга – номер сторінки. Для позначення діапазону сторінок (наприклад, 5-7) використовується знак тире без пропусків ліворуч і праворуч від тире. Номери сторінок, які відносяться до одного джерела, розділяються крапкою з комою. Наприклад: [4, с.25], [4, с.25-27], [4, с.25; 7, с.32-33], [17-21].

Графічні матеріали. Всі нетекстові об'єкти повинні бути створені з використанням засобів Microsoft Word (Microsoft Excel Chart, Microsoft Equation).

Рисунки (діаграми, фото) і таблиці мають бути пронумеровані, мати назву та розміщуватися після першого посилання на них у тексті (рис. 1) або (табл 1.).

Ілюстрації приймаються в растровому форматі *.jpg і повинні бути достатньо контрастними. Роздільна здатність має бути 300 точок на дюйм (на реальний розмір зображення у тексті статті). Кожний рисунок вставляється у таблицю з двох рядків: верхній містить безпосередньо зображення, нижній – підпис з номером рисунку. Вирівнювання змісту таблиць – по центру (підписуються 11 кеглем).

 

Статті, що не відповідають цим вимогам, до розгляду не приймаються. Представлені матеріали підлягають додатковому рецензування членами редколегії або провідними фахівцями з науковими напрямками, тому можуть бути повернуті авторам на доопрацювання.

Матеріали направляти до 01 березня поточного року на e-mail редколлегії збірника: zbirnyk-das@ogasa.org.ua. Після рецензування технічний редактор повідомляє про те, що рукопис приймається (або направлено на доопрацювання). При позитивному рецензуванні авторові рукопису окремими файлами необхідно прислати: 1) статтю, оформлену за вимогами; 2) довідку про автора оформлену за зразком; 3) згоду на публікацію оформлену за зразком; 4) копію квітанції (або скриншот) про оплату.

Файли необхідно назвати таким чином:

Іванов_Стаття / Іванов_Довідка / Іванов_Згода / Іванов_Оплата

Вартість публікації складає 70 грн. за 1 стр. + 30 грн. DOI П.І.Б. Броннік Ольга Сергіївна - номер «ПриватБанк» картки  5168 7456 0336 2143

Редколегія залишає за собою право відхилити статтю, якщо вона не відповідає вищевикладеним вимогам. 

 

Обов'язкові структурні елементи статті:

УДК «Друкується зліва звичайним шрифтом»

«пропустити рядок»

НАЗВА СТАТТІ

«по центру великими напівжирними літерами»

«пропустити рядок»

Ініціали автора та прізвище – справа напівжирним шрифтом;

Адреса електронної почти, ОRCID: ****-****-****-****

Місце роботи, місто, країна – справа курсивом  

«пропустити рядок»

Анотація. Обсяг 200 слів для анотації англійською мовою і до 240 слів українською та російською мовами. Текст анотації друкується звичайним шрифтом. Перед кожною анотацією наводяться назва статті мовами відповідно до мови анотації, ініціали та прізвище автора, адреса електронної почти, ОRCID, місце роботи автора.

Анотація повинна містити короткий зміст статі включно з постановкою проблеми, метою статті, викладом основного матеріалу та висновками. Структурні чи змістовні елементи можна розділяти абзацами.

Ключові слова: після кожної анотації на відповідних мовах – до 10 слів або словосполучень.

«пропустити рядок»

Зміст статті. Відповідно до постанови МОН від 15.01.2003 р. № 7-05/1 стаття повинна містити такі структурні елементи (виділяються напівжирним шрифтом): постановка проблеми в загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій; формулювання мети статті (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження; висновки і перспективи подальших розробок у даному напрямку.

«пропустити рядок»

Слово Література / References – по центру

«пропустити рядок»

Оформлення бібліографії згідно з Національним стандартом України «Інформація та документація. Бібліографічні посилання. Загальні положення та правила складання. «ДСТУ 8302-2015» нумерація джерел у квадратних скобах [], кількість бібліографічних посилань від 14 до 21+

Вимоги до статей

bottom of page